HSM Securio C18 шредер 1,9x15 mm частици
https://tonerdirect.bg/5030-hsm-securio-c18-shredder-19x15-mm-particles.html
- SKU 1912111
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3391-02
- Наградни точки: 16
- Наличност: В наличност
-
€536,87
https://tonerdirect.bg/5030-hsm-securio-c18-shredder-19x15-mm-particles.html
Немско качество: иновативен дизайн, безшумна работа и режещи ножове с доживотна гаранция!
Начален модел за персонална/офисна употреба от 1 до 3 потребителя, режещ хартия и кредитни/складови карти. Автоматичен старт/стоп с авто-реверс при засядане на хартия. Реверс бутон с няколко функции. Защитен елемент за предотвратяване на контакт с режещите ножове. Следене на нивото на нарязаната хартия. Тиха работа и нулева консумация в stand-by режим ZES (Zero Energy Stand-by). Позволява рязане на 6-7 листа с формат A4 на един цикъл. Цветове: перлено бял (perl white) и тъмно сив (antracite). 3 години гаранция. Произведен в Германия.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 360 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 55-58 dB |
| Скорост на рязане: | 54 mm/s |
| Тегло | 11 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 230 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 1.9x15 mm |
| 3. Капацитет на рязане | До 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 25 литра |
| Размери | 365x280x542 mm |
| Гаранция | 24 месеца |