HSM Securio P40i шредер 5,8 mm ленти
https://tonerdirect.bg/5111-hsm-securio-p40-shredder-58-mm-strips.html
- SKU 1881121
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3471-01
- Наградни точки: 97
- Наличност: В наличност
-
€2 483,38
https://tonerdirect.bg/5111-hsm-securio-p40-shredder-58-mm-strips.html
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 1300 W |
| Ниво на шума (при работа) | 55 dB |
| Скорост на рязане: | 85 mm/s |
| Тегло | 67 кг. |
| Ширина на входящия отвор | 330 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 5.8 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 50+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 145 литра |
| Размери | 580x550x1020 mm |
| Гаранция | 24 месеца |