HSM Securio P44i шредер 3,9 mm ленти
https://tonerdirect.bg/5147-hsm-securio-p44-shredder-39-mm-strips.html
- SKU 1870121
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3506-01
- Наградни точки: 138
- Наличност: По поръчка
-
€3 551,75
https://tonerdirect.bg/5147-hsm-securio-p44-shredder-39-mm-strips.html
Шредер перфектен за големи групи до 15 човека. Отделен отвор за рязане на CD/DVD-дискове и дискети (4x7 mm). Отделен отвор за рязане на OMDD (2x2 mm) оптични и магнитни носители (опция). Метален детектор (опция). Висококачествени материали и качество "Made in Germany" за безопасност и издръжливост с 3 години гаранция. Режещи ножове от твърда стомана с гаранция за цял живот. Иновативната концепция за управление и работа IntelligentDrive предлага тихи, стандартни и бързи режими на работа за ефективно и комфортно унищожаване на данните. Интуитивна работа с меню чрез дисплея с висока резолюция. Пестене на енергия в режим на готовност и автоматично изключване. Интелигентна корекция на заседнала хартия - машината разпознава много бързо, ако е подадено твърде много хартия и реагира автономно. Устройството автоматично се изключва, ако се приложи натиск върху предпазния елемент. Фотоклетка за автоматично стартиране / спиране. Изключително мобилна машина на колела. Удобно отстраняване и изпразване на подвижната многофункционална събирателна торбичка. Функцията за заключване на бутони предотвратява неволното използване. Висококачествен дървен подов шкаф с врата. Дисплей за допълнителен визуален контрол за нивото на смляната хартия.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 1900 W |
| Ниво на шума (при работа) | 55 dB |
| Скорост на рязане: | 85 mm/s |
| Тегло | 105 кг. |
| Ширина на входящия отвор | 400 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 3.9 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 60+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 205 литра |
| Размери | 700x592x1105 mm |
| Гаранция | 24 месеца |