HSM Shredstar X8 шредер 4,5x30 mm частици
https://tonerdirect.bg/5183-hsm-shredstar-x8-shredder-4x35-mm-particles.html
- SKU 1210030
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3542-02
- Наградни точки: 4
- Наличност: В наличност
-
€165,66
https://tonerdirect.bg/5183-hsm-shredstar-x8-shredder-4x35-mm-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Ефикасен и сигурен. С добро съотношение цена-производителност. Този надежден документен шредер за работното място е с функция против засядане на хартията и отделен отвор за рязане на CD.
| Мощност на двигателя | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Тегло | 5 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 220 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 4.5x30 mm |
| 3. Капацитет на рязане | До 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 18 литра |
| Размери | 345x245x385 mm |
| Гаранция | 12 месеца |