HSM Shredstar X13 шредер 4x37 mm частици
https://tonerdirect.bg/5185-hsm-shredstar-x13-shredder-4x37-mm-particles.html
- SKU 1210048
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3544-02
- Наградни точки: 9
- Наличност: В наличност
-
€309,85
https://tonerdirect.bg/5185-hsm-shredstar-x13-shredder-4x37-mm-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Удобен и функционален. Този удобен документен шредер (частици) на колелца с модерен дизайн има функция за автоматичното връщане при засядане на хартия. До 5 човека могат да го използват.| Мощност на двигателя | 240 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Скорост на рязане: | 26 mm/s |
| Тегло | 10 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 222 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 4x37 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 23 литра |
| Размери | 360x285x545 mm |
| Гаранция | 12 месеца |