HSM Shredstar X15 шредер 4x37 mm частици
https://tonerdirect.bg/5186-hsm-shredstar-x15-shredder-4x35-mm-particles.html
- SKU 1210101
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3545-01
- Наградни точки: 16
- Наличност: В наличност
-
€413,97
https://tonerdirect.bg/5186-hsm-shredstar-x15-shredder-4x35-mm-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Топ модел на колелца от серията HSM Shredstar. Тих и мощен, осигурява по-голяма защита на данните на работното място благодарение на рязането на частици и функцията за автоматичното връщане при засядане на хартия. До 5 човека могат да го използват.| Мощност на двигателя | 300 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Скорост на рязане: | 37 mm/s |
| Тегло | 13 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 230 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 4x37 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 26 литра |
| Размери | 390x300x595 mm |
| Гаранция | 12 месеца |