HSM Classic 102.2 шредер 4x25 частици
https://tonerdirect.bg/5214-hsm-classic-1022-shredder-4x25-particles.html
- SKU 1105121
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3568-01
- Наградни точки: 13
- Наличност: В наличност
-
€355,25
https://tonerdirect.bg/5214-hsm-classic-1022-shredder-4x25-particles.html
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 150 W |
| Напрежение | 215-240 V |
| Ниво на шума (при работа) | 60 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 6,8 кг. |
| Скорост на рязане: | 60 mm/s |
| Тегло | 6.8 кг |
| Честота, Hz | 50-60Hz |
| Ширина на входящия отвор | 225 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 4x25 mm |
| 3. Капацитет на рязане | До 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Не |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 25 литра |
| Размери | 365x273x500 mm |
| Гаранция | 24 месеца |