HSM Classic 104.3 шредер 5,8 ленти
https://tonerdirect.bg/5215-hsm-classic-1043-shredder-58-strips.html
- SKU 1286141
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3569-01
- Наградни точки: 19
- Наличност: В наличност
-
€490,23
https://tonerdirect.bg/5215-hsm-classic-1043-shredder-58-strips.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Висококачествен документен шредер с автоматичен старт/стоп и прозорче за проверка на нивото на отпадъците. За редовна употреба на работното място.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 440 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 47 кг. |
| Скорост на рязане: | 80 mm/s |
| Тегло | 11.5 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 240 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 5.8 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 33 литра |
| Гаранция | 12 месеца |