HSM Classic 105.3 шредер 3,9 ленти
https://tonerdirect.bg/5221-hsm-classic-1053-shredder-39-strips.html
- SKU 1290141
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3575-01
- Наградни точки: 20
- Наличност: В наличност
-
€520,91
https://tonerdirect.bg/5221-hsm-classic-1053-shredder-39-strips.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Мощен офисен документен шредер с LED дисплей и светлинен индикатор за автоматичен старт/стоп.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 440 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 34 кг |
| Скорост на рязане: | 80 mm/s |
| Тегло | 11.5 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 240 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 3.9 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 33 литра |
| Размери | 374x281x583 mm |
| Гаранция | 24 месеца |