HSM Classic 125.2 шредер 1,9 ленти
https://tonerdirect.bg/5227-hsm-classic-1252-shredder-19-strips.html
- SKU 1270161
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3581-01
- Наградни точки: 30
- Наличност: В наличност
-
€772,47
https://tonerdirect.bg/5227-hsm-classic-1252-shredder-19-strips.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 670 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 60 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 54 кг |
| Скорост на рязане: | 120 mm/s |
| Тегло | 26 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 255 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 1.9 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 76 литра |
| Размери | 448x347x828 mm |
| Гаранция | 12 месеца |