HSM Classic 125.2 шредер 3,9x30 частици
https://tonerdirect.bg/5228-hsm-classic-1252-shredder-39x30-particles.html
- SKU 1274161
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3582-02
- Наградни точки: 36
- Наличност: В наличност
-
€942,91
https://tonerdirect.bg/5228-hsm-classic-1252-shredder-39x30-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Мощен документен шредер на колелца за надеждно унищожаване на данни в офиса. Лесно реже голямо количество хартия и до 5 човека могат да го използват за продължителна работа.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 670 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 62 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 55 кг. |
| Скорост на рязане: | 130 mm/s |
| Тегло | 30 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 255 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 3.9x30 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 76 литра |
| Размери | 448x347x828 mm |
| Гаранция | 24 месеца |