HSM Classic 125.2 шредер 1,9x15 частици
https://tonerdirect.bg/5229-hsm-classic-1252-shredder-19x15-particles.html
- SKU 1273161
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3583-02
- Наградни точки: 38
- Наличност: В наличност
-
€992,61
https://tonerdirect.bg/5229-hsm-classic-1252-shredder-19x15-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Мощен документен шредер на колелца за надеждно унищожаване на данни в офиса. Лесно реже голямо количество хартия и до 5 човека могат да го използват за продължителна работа.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 670 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 62 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 42 кг. |
| Скорост на рязане: | 130 mm/s |
| Тегло | 30 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 255 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 1.9x15 mm |
| 3. Капацитет на рязане | До 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 76 литра |
| Размери | 448x347x828 mm |
| Гаранция | 24 месеца |