HSM Classic 411.2 шредер 1,9x15 частици
https://tonerdirect.bg/5237-hsm-classic-4112-shredder-19x15-particles.html
- SKU 1567161
- Производител: HSM
- Код на продукта: 3591-01
- Наградни точки: 146
- Наличност: В наличност
-
€3 749,22
https://tonerdirect.bg/5237-hsm-classic-4112-shredder-19x15-particles.html
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Най-мощния документен шредер (частици), който осигурява сигурност на данните в големи офиси. Препоръчва се за употреба от между 8 и 15 души.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 2100 W |
| Ниво на шума (при работа) | 60 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 76 кг. |
| Скорост на рязане: | 110 mm/s |
| Тегло | 82 кг. |
| Ширина на входящия отвор | 400 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 1.9x15 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 20+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 146 литра |
| Размери | 595x470x990 mm |
| Гаранция | 24 месеца |