Brother TD-2130N професионален етикетен принтер
https://tonerdirect.bg/7348-brother-td-2130n.html
- SKU TD2130NXX1
- Производител: Brother
- Код на продукта: 5261-02
- Наградни точки: 17
- Наличност: Изчерпано
-
€239,29
https://tonerdirect.bg/7348-brother-td-2130n.html
Снижаването на разходите и увеличаване на ефективността е приоритет на всяко предприятие. Той е перфектен за складове, куриерски фирми и производствени предприятия - както и навсякъде, където има нужда от разписки и етикети, отпечатани в движение.
Какво пристига:
| Глава на принтера | Термотрансферен печат - 300 dpi |
| Макс. дължина на етикета, mm | 6-1000 mm |
| Макс. скорост на печат | 152 mm/sec |
| Макс. ширина на етикета, mm | 63 mm |
| 1. Тип на продукта | Етикетен принтер |
| Технология на печат | Директен термопечат |
| Интерфейс | USB 2.0; RS232C; 10/100Base TX |
| Други | Memory: 6 MB or maximum 99 templates |
| Гаранция | 24 месеца |