HSM Pure 420 шредер 4,5x30 частици
https://tonerdirect.bg/6018-HSM-Pure-420-4,5x30-2343111
- SKU 2343111
- Производител: HSM
- Код на продукта: 6018-02
- Наградни точки: 20
- Наличност: В наличност
-
€514,81
https://tonerdirect.bg/6018-HSM-Pure-420-4,5x30-2343111
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Компактен документен шредер за малък офис с 35-литров контейнер за отпадъци. Благодарение на мощния мотор се справя лесно с телчета и кламери.
Висококачествени материали с немско качество за сигурност и надеждност.
Режещи ножове от закалена стомана с доживотна гаранция.
Без разход на енергия при режим на готовност.
Практичен автоматичен старт/стоп.
Изпразване на контейнера за отпадъци без усилия чрез подвижния капак.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 500 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 56 dB |
| Скорост на рязане: | 65 mm/s |
| Тегло | 20.5 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 240 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 4.5x30 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 35 литра |
| Размери | 397x293x621 mm |
| Гаранция | 12 месеца |