HSM Securio C14 шредер 3,9 mm ленти
https://tonerdirect.bg/6019-HSM-SECURIO-C14-2250111
- SKU 2250111
- Производител: HSM
- Код на продукта: 6019-02
- Наградни точки: 7
- Наличност: В наличност
-
€291,44
https://tonerdirect.bg/6019-HSM-SECURIO-C14-2250111
Немско качество: иновативен дизайн, безшумна работа и режещи ножове с доживотна гаранция!
Начален модел за персонална/офисна употреба от 1 до 3 потребителя, режещ хартия и кредитни/складови карти. Автоматичен старт/стоп с авто-реверс при засядане на хартия. Реверс бутон с няколко функции. Защитен елемент за предотвратяване на контакт с режещите ножове. Следене на нивото на нарязаната хартия. Тиха работа и нулева консумация в stand-by режим ZES (Zero Energy Stand-by). Позволява рязане на 15-17 листа с формат A4 на един цикъл. Цветове: перлено бял (perl white) и тъмно сив (antracite). 2 години гаранция на шредера. Доживотна (30 години) гаранция на режещите ножове. Произведен в Германия.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 300 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 55 dB |
| Скорост на рязане: | 44 mm/s |
| Тегло | 4 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 225 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 3.9 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 20 литра |
| Размери | 366x258x405 mm |
| Гаранция | 24 месеца |