HSM Pure 530 шредер 5,8 ленти
https://tonerdirect.bg/6022-HSM-Pure-530-5,8-2351111
- SKU 2351111
- Производител: HSM
- Код на продукта: 6022-02
- Наградни точки: 26
- Наличност: В наличност
-
€688,81
https://tonerdirect.bg/6022-HSM-Pure-530-5,8-2351111
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Надежден документен шредер с мощност 500 W и висококачествено изпълнение за употреба в отворен офис. Препоръчва се за употреба от между 5 и 8 души.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 500 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 55 dB |
| Скорост на рязане: | 65 mm/s |
| Тегло | 27.2 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 300 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 5.8 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 20+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 80 литра |
| Размери | 497x362x716 mm |
| Гаранция | 12 месеца |