HSM Pure 730 шредер 5,8 ленти
https://tonerdirect.bg/6285-hsm-pure-730-2391111
- SKU 2391111
- Производител: HSM
- Код на продукта: 6285-02
- Наградни точки: 68
- Наличност: В наличност
-
€1 738,83
https://tonerdirect.bg/6285-hsm-pure-730-2391111
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Надежден документен шредер с мощност 1100 W и висококачествено изпълнение за употреба в отворен офис. Препоръчва се за употреба от между 5 и 8 души.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 1100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 55 dB |
| Продуктова линия | HSM Pure |
| Скорост на рязане: | 85 mm/s |
| Тегло | 74 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 400 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 5.8 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 40+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 170 литра |
| Размери | 580x1005x550 mm |
| Гаранция | 12 месеца |