Brother VC-500W цветен етикетен принтер
https://tonerdirect.bg/index.php?route=product/product&product_id=7054
- SKU VC500WZ1
- Производител: Brother
- Код на продукта: 7054-02
- Наградни точки: 2
- Наличност: В наличност
-
€196,34
https://tonerdirect.bg/index.php?route=product/product&product_id=7054
Първият пълноцветен, компактен етикетен принтер на Brother е наистина революционен продукт на пазара. За първи път можете да отпечатвате етикети с всяка необходима комбинация от цветове, идеални за папки, документи и архиви.
Включете пълноцветни, качествени изображения, като фирмени лога или снимки на персонала и посетителите за пропуски за сигурност.
Включвайки както безжичен, така и USB интерфейс, VC-500W лесно се свързва с вашия компютър и използва безплатния софтуер за дизайн на етикети на P-touch Editor. За Apple или Android устройствата е налично приложението на Brother Color Label Editor.
Какво пристига:
| Макс. дължина на печат, m | 420 mm |
| Макс. скорост на печат | 8 mm per second |
| Макс. ширина на етикета, mm | 9, 12, 19, 25, 50mm |
| Макс. ширина на печат, mm | 50 mm |
| Режещ нож | Вграден автоматичен нож |
| Резолюция при печат | 313 dpi |
| Технология на печат | Технология ZINK® Zero-Ink® - печат на пълноцветни етикети без нужда от тонер или мастило! |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Гаранция | 24 месеца |