100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Защита на данните на ниска цена за дома и офиса. Този модерен и компактен документен шредер с отделен отвор за рязане на CD.
Oтделен отвор за рязане на CD със собствен контейнер за отпадъците за разделно събиране.| Мощност на двигателя | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на секретност (рязане на хартия) | P-2 |
| Ниво на шума (при работа) | 58 dB |
| Скорост на рязане: | 34 mm/s |
| Тегло | 3.89 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 220 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 6 mm |
| 3. Капацитет на рязане | до 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 18 литра |
| Размери | 245x345x385 mm |
| Гаранция | 12 месеца |
Тагове: HSM, шредер, Shredstar S10

