100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Този документен шредер гарантира сигурността на данните в домашния офис. Един интегриран бутон стартира устройството и автоматично го изключва след приключване на подаването на хартия. За да изпразните контейнера можете просто да се премахнете горната част.
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 65 dB |
| Скорост на рязане: | 20 mm/s |
| Тегло | 1.8 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 220 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 6 mm |
| 3. Капацитет на рязане | До 10 листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Не |
| 5. Рязане на кредитни карти | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 11 литра |
| Размери | 297x163x264 mm |
| Гаранция | 12 месеца |
Тагове: HSM, шредер, Shredstar S5

