100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Надежден документен шредер с мощност 1400 W и висококачествено изпълнение за употреба в отворен офис. Препоръчва се за употреба от между 5 и 8 души.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 1400 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 56 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 61 кг. |
| Скорост на рязане: | 135 mm/s |
| Тегло | 48 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 300 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Частици |
| 2. Размер на рязане | 1.9x15 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Не |
| 8. Капацитет на контейнера | 120 литра |
| Размери | 500x470x895 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Тагове: HSM, шредер, Classic 225.2

