100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
За рязане на хартия, кламери, телбод, кредитни карти и CD/DVD
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Мощен документен шредер на колелца за надеждно унищожаване на данни в офиса. Лесно реже голямо количество хартия и до 5 човека могат да го използват за продължителна работа.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 670 W |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на секретност (рязане на хартия) | P-2 |
| Ниво на шума (при работа) | 60 dB |
| Продуктова линия | HSM Classic |
| Производителност на час | 73 кг. |
| Скорост на рязане: | 120 mm/s |
| Тегло | 26 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 255 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 3.9 mm |
| 3. Капацитет на рязане | 10+ листа |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Да |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 76 литра |
| Размери | 448x347x828 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Тагове: HSM, шредер, Classic 125.2

