100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Иновативен дизайн и безшумна работа!
Компактен документен шредер за малък офис с 40-литров контейнер за отпадъци. Благодарение на мощния мотор се справя лесно с телчета и кламери.
| Гаранция на режещите ножове | Доживотна гаранция |
| Мощност на двигателя | 1.5 kW |
| Напрежение | 230 V |
| Ниво на шума (при работа) | 61dB |
| Рязане на дискети | Да |
| Скорост на рязане: | 22 mm/s |
| Тегло | 667 кг. |
| Честота, Hz | 50 Hz |
| Ширина на входящия отвор | 165 mm |
| 1. Тип на продукта | Шредер |
| 1. Тип на рязане | Ленти |
| 2. Размер на рязане | 40 mm |
| 4. Рязане на кламери и телбод | Не |
| 5. Рязане на кредитни карти | Да |
| 6. Рязане на CD/DVD дискове | Да |
| 7. Рязане на флаш USB-памети | Да |
| 8. Капацитет на контейнера | 40 литра |
| Размери | 825x1200x1300 mm |
| Гаранция | 24 месеца |

