100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Снижаването на разходите и увеличаване на ефективността е приоритет на всяко предприятие. Той е перфектен за складове, куриерски фирми и производствени предприятия - както и навсякъде, където има нужда от разписки и етикети, отпечатани в движение.
Какво пристига:
Brother RD-S05E1 хартиена етикетна лента, бяла
| Глава на принтера | Термотрансферен печат - 300 dpi |
| Макс. дължина на етикета, mm | 6-1000 mm |
| Макс. скорост на печат | 152 mm/sec |
| Макс. ширина на етикета, mm | 63 mm |
| 1. Тип на продукта | Етикетен принтер |
| Технология на печат | Директен термопечат |
| Интерфейс | USB 2.0; RS232C; 10/100Base TX |
| Други | Memory: 6 MB or maximum 99 templates |
| Гаранция | 24 месеца |

