100% гаранция за всички продукти
Бърза доставка за цяла България
Повече от 20 години опит
Професионален сервиз в София
Какво пристига:
| LCD екран | 16 characters x 1 line, 27 x 18 mm |
| Видове шрифт | 14 |
| Макс. скорост на печат | 20 mm/s |
| Макс. ширина на етикета, mm | 12 mm |
| Памет за символи | 80 |
| Рамки | 97 |
| Режещ нож | Да |
| Стилове на печат | 27 |
| 1. Тип на продукта | Етикираща система |
| Други | QWERTY keyboard, 1TZE231(4m), Adapter AC, Carry Case |
| Гаранция | 24 месеца |
Тагове: Brother PT-D210VP

